TRENÉR

 

 

Pelhřimovskou školu bojových umění založil a hlavním trenérem se stal Martin Dvořák. Svou cestu bojovými uměními zahájil v roce 1991 a to pod vedením Miroslava Točíka. V roce 1998 se seznámil s čínskou mistryní wu-shu žijící v Praze shi-fu Zhai Hua a stal se jejím žákem. V roce 2000 vycestoval se svou učitelkou na dvouměsíční tréninkový pobyt v Číně. Součástí tohoto výjezdu byla i účast na světovém šampionátu asociace Chin Woo v Tianjinu. Po návratu z Číny založil oddíl Wu-shu Pelhřimov. Od roku 2002 se začal věnovat kickboxu a v roce 2004 získal na MČR v kickboxu 2. a 3. místo v disciplíně semicontact. Je držitelem 2.trenérské třídy specializace kickbox (FTVS 2003). Od roku 2005 se začal věnovat i jujitsu. Rok 2006 znamenal start na mistrovství světa asociace Chin Woo v Londýně, kde dokázal vybojovat zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili. V letech 2006 – 2008 vykonával funkci reprezentačního trenéra ČSFu pro wu-shu (taolu). V roce 2010 absolvoval jeden a půl měsíční tréninkový pobyt na sportovní univerzitě v Pekingu (CIPE), kde se pod vedením špičkových instruktorů wu-shu (Ding Chuan Wei, Zhao Qing Jian) věnoval tréninku forem se zbraní. V srpnu 2013 úspěšně složil zkoušky na 2.dan IPP Krav Maga a rovněž obdržel certifikát Instuctor level 2 IPP Krav Maga. Držitel blue belt v brazilském jiu jitsu.

 

 

 

INSTRUKTOŘI

 

Michal Roučka

 

Bojovým uměním se intenzivně věnuje od roku 2006. Dosáhl řadu vynikajicích výsledků na domácích i zahraničních turnajích (viz. Soutěže). Reprezentant ČR ve wu-shu a kickboxu (ČSFu). Medailista z MS, MČR a velkých mezinárodních turnajů. Absolvoval tréninkový pobyt v Pekingu (CIPE), kde se věnoval tréninku sportovních forem. Instruktor Sport wu-shu systém (1.stupeň černý pás). Blue belt v brazilském jiu jitsu. V letech 2012 - 2015 přerušil svoji klubovou činnost a vzdělával se v sinologii (čínovědě), kdy byl na tři roky v číně a dále rozvíjel své tréninkové dovednosti. Je držitelem 2.trenérské třídy (FTVS 2017) specializace kickbox a i nadále se věnuje cvičení wu-shu (sestavy).

 

 

 

 Petr Vaculín

 

Bojovým uměním se věnuje od roku 2001. Dosáhl řadu vynikajicích výsledků na domácích i zahraničních turnajích (viz. Soutěže). Reprezentant ČR ve wu-shu a kickboxu (ČSK). Medailista z MS, ME, MČR a velkých mezinárodních turnajů. Od roku 2007 se věnuje všeobecné přípravě dětí a mladým začátečníkům. Instruktor Sport wu-shu systém (1.stupeň černý pás), je držitelem 2.trenérské třídy (FTVS 2017) specializace kickbox a dále se věnuje asistenci trenéra v systému krav maga (modrý pás) a brazilské jiu-jitsu (bílý pás).