Ve dnech 22.-24. září proběhlo mistrovství světa asociace WMAC (https://wmac-world.com/organisation/, #WMAC), v německém Schwabmünchenu.

Disciplíny všech stylů bojových umění, především #kickbox, #grappling, sebeobrana (#selfdefence), #karate, #MMA, sestavy (#forms) i další, byly plně obsazeny. Z celkového počtu více než 1800 startů!, se neztratili ani zástupci oddílu Wu-shu Pelhřimov.

Borci Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák, Jan Paďourek, Tomáš Hložek, Marek Havel a Petr Vaculín pod vedením trenéra Martina Dvořáka - všichni reprezentující Český Svaz Kickboxu (www.svazkickboxu.cz), vybojovali celkem 9 medailí, z toho 1x zlatou, 6x stříbrnou a 2x bronzovou medaili

V sobotu, Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák a Jan Paďourek vybojovali dvě třetiny medailí v kategoriích kickboxu - konkrétně pointfightingu (PF), lightcontactu (LC) a kicklightu (KL).